01 Mayıs 2009

nin ikincisi ile karşınızdayım. Tabi henüz kimseden ne bir resim ne de bir video geldi. Bunlar benim sevdiğim sitelerden seçimlerim.

Eğer sizde ilginç, farklı, değişik, yaratıcı,... gibi sıfatlarla tanımlayabileceğiniz resimleri veya videoları paylaşmak isterseniz, adınızı/kullanıcı adınızı ve varsa blog/site adresinizi yazarak resmi veya videoyu bulduğunuz adreslerle birlikte bana e-mail [takiplistem@gmail.com] gönderirseniz, resimler ve videolar belli bir toplama ulaştıklarında ben de okuyucularımla paylaşırım. Böylece sizler farklılıklarınızı paylaşabilecek ve blogunuzu tanıtabileceksiniz, diğer bir yandan da insanlara yeni ve farklı resim ve videoları tanıtmış olacaksınız. Unutmayın, "Bilgi, paylaştıkça çoğalır"
Rafael Silveira

Rachel Freire


Luka Kaše Photography


Alex Andreev


..::VİDEOLAR::..

İşsiz Ross Ching'in son kısa filmi;


Eclectic 3.0: The Roads Less Traveled from Ross Ching on Vimeo.

Dijital Fotoğrafçılık ve Photoshop şah eserlerinden biri daha;Tony ve Paul'nin eğlenceli ve komik macerası (stop motion technique)


Kesinlikle izlemelisiniz... Onesize's reel 2008 Videosu birbirinden ilginç efeklerler kullanılmış, One SizeAnne misiniz? Mutlaka İzlemelisiniz!
Bir annenin çocuğunu nasıl tehlikelerden koruyabileceğini anlatan bir video var sırada;


Yok efendim sen bunlarımı farklı buldun çok daha iyileri var diyorsanız, Lütfen bana gönderin paylaşalım...
Yorum
y. dedi ki...
sevgili sade,nereye yollayacağız...istediğin fotoğraf olsun ,cizim olsun,senden esirgeyecek değiliz ya .))
Sade dedi ki...
işte budur:d çok saol sevgili y. Elektronik posta olarak gönderebilirsen çok sevinirim. Mail adresim: takiplistem@gmail.com